Apartamento Confortavel E Bem Localizado
| Wi-Fi | Basen Basen kryty | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Plaża w Jatiúca znajduje się 20 min piechotą od 1-pokojowego Apartamento Confortavel E Bem Localizado Maceió, natomiast Igreja Verbo da Vida znajduje się w pobliżu. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.
Apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do w dzielnicy Ponta Verde. Memorial à República leży w odległości nie więcej niż 3 km od apartamentu. Prawie 10 min autem od Apartamento Confortavel E Bem Localizado znajduje się również Museu Théo Brandão de Antropologia e Folclore.
Apartament oferuje 1 łazienkę. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w takie udogodnienia, jak lodówkę, dzięki czemu Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. Przystanek Aeroporto to w zasięgu ręki od obiektu noclegowego.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
Usługi rekreacyjne
- Basen kryty
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Stół
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento Confortavel E Bem Localizado?
Na miejscu Goście Apartamento Confortavel E Bem Localizado mogą zrelaksować się korzystając z krytego basenu. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Confortavel E Bem Localizado?
W Apartamento Confortavel E Bem Localizado może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 odwiedzających. - ❓
Czy Apartamento Confortavel E Bem Localizado ma basen?
Apartamento Confortavel E Bem Localizado dysponuje krytym basenem.